Ostaa AQH2213A BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 0 ~ 600 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 1.21VDC |
| päättyminen Style: | Gull Wing |
| Toimittaja Device Package: | 8-SMD |
| Sarja: | AQ-H |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-SMD (0.300", 7.62mm) 7 Leads |
| lähtö Tyyppi: | AC, Zero Cross |
| Muut nimet: | 255-1531 255-1531-5 255-1531-ND |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | - |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AQH2213A |
| Tyhjäkäyntivirran: | 900mA |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-SMD (0.300", 7.62mm) 7 Leads |
| Kuvaus: | RELAY SSR ZC 0.9A 600V 8 SMD |
| Piiri: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |