Ostaa AQV214 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 1.14VDC |
| päättyminen Style: | PC Pin |
| Toimittaja Device Package: | 6-DIP |
| Sarja: | PhotoMOS™ AQV |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| lähtö Tyyppi: | AC, DC |
| Muut nimet: | 255-1151 255-1151-5 255-1151-ND |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 50 Ohm |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AQV214 |
| Tyhjäkäyntivirran: | 120mA |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Kuvaus: | RELAY OPTO SPST-NO 120MA 400V |
| Piiri: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |