Ostaa AQW214SX BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 1.14VDC |
| päättyminen Style: | Gull Wing |
| Toimittaja Device Package: | 8-SOP |
| Sarja: | PhotoMOS™ AQW |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-SOP (0.173", 4.40mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | AC, DC |
| Muut nimet: | 255-2134-2 AQW214SX-ND |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 50 Ohm |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AQW214SX |
| Tyhjäkäyntivirran: | 80mA |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay DPST (2 Form A) 8-SOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Kuvaus: | RELAY OPTO DPST 80MA 8 SOP 400V |
| Piiri: | DPST (2 Form A) |
| Email: | [email protected] |