Ostaa AS1108WL-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 20-SOIC |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Muut nimet: | 174970062 AS1108WL-T-ND AS1108WL-TTR |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AS1108WL-T |
| liitäntä: | 4-Wire Serial, Microwire, QSPI, SPI |
| näytön tyyppi: | LED |
| Numeroita tai merkkejä: | 4 Digits |
| Kuvaus: | IC DRIVER LED 4-DIGIT 20-SOIC |
| Nykyinen - Supply: | 330mA |
| kokoonpano: | 7 Segment + DP |
| Email: | [email protected] |