Ostaa AS1111A-BWLT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite (min): | 0.15V |
|---|---|
| Jännitesyöttö (maksimi): | 3.6V |
| Voltage - lähtö: | - |
| Tyyppi: | Linear |
| topologia: | - |
| Toimittaja Device Package: | 6-WLCSP (1.17x0.77) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 6-UFBGA, WLCSP |
| Muut nimet: | 193270005 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AS1111A-BWLT |
| Sisäinen kytkin (s): | Yes |
| Taajuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | LED Driver IC 2 Output Linear Analog, PWM Dimming 80mA 6-WLCSP (1.17x0.77) |
| himmennys: | Analog, PWM |
| Kuvaus: | IC LED DVR DUAL 80MA 6WLCSP |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 80mA |
| Sovellukset: | Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |