Ostaa AS1743H-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | 1.6 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | - |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi): | 22ns, 14ns |
| Vaihtokytkentä: | SPST - NO/NC |
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-8 |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOT-23-8 |
| Muut nimet: | AS1743H-T-ND AS1743H-TTR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 800 mOhm |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 1:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | AS1743H-T |
| Laajennettu kuvaus: | 2 Circuit IC Switch 1:1 800 mOhm SOT-23-8 |
| Kuvaus: | IC SWITCH DUAL SPST SOT23-8 |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max): | 1nA |
| ylikuuluminen: | -100dB @ 1MHz |
| Lataa injektio: | 5pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 20 mOhm |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)): | 35pF, 35pF |
| 3dB kaistanleveys: | 130MHz |
| Email: | [email protected] |