Ostaa B32560J1105J289 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 100V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 63V |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.354" L x 0.217" W (9.00mm x 5.50mm) |
| Sarja: | SilverCap™ B32560 |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | 2-DIP |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B32560J1105J289 |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.276" (7.00mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked |
| Kuvaus: | CAP FILM 1UF 5% 100VDC 2DIP |
| kapasitanssi: | 1µF |