Ostaa B32620A3104K BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 250V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 140V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm) |
| Sarja: | B32620 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | B32620A3104K000 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B32620A3104K |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.1µF ±10% Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized - Stacked |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 0.1µF |
| Sovellukset: | High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |