Ostaa B32620A3223J189 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 250V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 140V |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) |
| Sarja: | B32620 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B32620A3223J189 |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.335" (8.50mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.022µF ±5% Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized - Stacked |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.022UF 5% 250VDC RAD |
| kapasitanssi: | 0.022µF |
| Sovellukset: | High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |