Ostaa B32652A7153K BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 1250V (1.25kV) |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 500V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) |
| Sarja: | B32652 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | B32652A7153K000 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B32652A7153K |
| Lead Spacing: | 0.591" (15.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.015µF ±10% Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.015UF 1.25KVDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 0.015µF |