Ostaa B32671P4334K289 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 450V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 160V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) |
| Sarja: | B32671P |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 110°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B32671P4334K289 |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.33µF ±10% Film Capacitor 160V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.33UF 10% 450VDC RAD |
| kapasitanssi: | 0.33µF |
| Sovellukset: | Power Factor Correction (PFC) |
| Email: | [email protected] |