Ostaa B32916A4334M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 440V |
| Toleranssi: | ±20% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | - |
| Sarja: | B32916 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 495-4005 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 110°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B32916A4334M |
| Lead Spacing: | 1.476" (37.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | X1 Safety Rated |
| Laajennettu kuvaus: | 0.33µF ±20% Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.33UF 20% 440VAC RAD |
| kapasitanssi: | 0.33µF |