Ostaa B37940K1471J060 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 100V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Paksuus (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Pakkaus / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Muut nimet: | B37940K1471J 60 B37940K1471J60 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount, MLCC |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B37940K1471J060 |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 470pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 470PF 100V NP0 0805 |
| kapasitanssi: | 470pF |