Ostaa B37979N1100J054 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 100V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Paksuus (Max): | - |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) |
| Sarja: | B37979N |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 495-1000-1 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B37979N1100J054 |
| Lead Style: | Formed Leads - Kinked |
| Lead Spacing: | 0.098" (2.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.217" (5.50mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 10pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial |
| Kuvaus: | CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 RADIAL |
| kapasitanssi: | 10pF |