Ostaa B41022A2226M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 6.3V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.157" Dia (4.00mm) |
| Sarja: | B41022 |
| ripple Current: | 34mA @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | B41022A2226M000 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B41022A2226M |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.059" (1.50mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 22µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL |
| kapasitanssi: | 22µF |