Ostaa B412F-2 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Peak Reverse (Max): | 1200V |
|---|---|
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.25V @ 35A |
| teknologia: | Standard |
| Toimittaja Device Package: | Module |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Module |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Valmistajan osanumero: | B412F-2 |
| Laajennettu kuvaus: | Bridge Rectifier Single Phase 1200V 12A Chassis Mount Module |
| diodi Tyyppi: | Single Phase |
| Kuvaus: | RECT BRIDGE SGL PHASE 12A |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | - |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 12A |
| Email: | [email protected] |