Ostaa B41689A5338Q001 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 25V |
|---|---|
| Toleranssi: | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.827" Dia x 1.535" L (21.00mm x 39.00mm) |
| Sarja: | B41689 |
| ripple Current: | 7.9A @ 10kHz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial, Can |
| Muut nimet: | B41689A5338Q1 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B41689A5338Q001 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 16 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 3300µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 172 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 172 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 3300UF 25V AXIAL |
| kapasitanssi: | 3300µF |