Ostaa B41895A6128M000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 50V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Sarja: | B41895 |
| ripple Current: | 3.34A @ 100kHz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | B41895A6128M |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 28 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B41895A6128M000 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedanssi: | 21 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.654" (42.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 1200µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 25 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 25 mOhm @ 10kHz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL |
| kapasitanssi: | 1200µF |