Ostaa B43510A3128M87 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 385V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Sarja: | B43510 |
| ripple Current: | 5.57A @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43510A3128M087 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B43510A3128M87 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| impedanssi: | 75 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 3.236" (82.20mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 1200µF 385V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 60 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 1200UF 20% 385V SNAP |
| kapasitanssi: | 1200µF |