Ostaa B43540A5477M87 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 450V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Sarja: | B43540 |
| ripple Current: | 3.15A @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43540A5477M 87 B43540A5477M087 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B43540A5477M87 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | 290 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 2.055" (52.20mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 470µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 210 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 210 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP |
| kapasitanssi: | 470µF |