Ostaa B43564C2338M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 250V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 2.032" Dia (51.60mm) |
| Sarja: | B43564 |
| ripple Current: | 8.4A @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Muut nimet: | B43564C2338M000 |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43564C2338M |
| Lifetime @ Temp.: | 15000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.874" (22.20mm) |
| impedanssi: | 43 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 3.217" (81.70mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 3300µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 36 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 36 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 3300UF 20% 250V SCREW |
| kapasitanssi: | 3300µF |