Ostaa B43630E2277M000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 250V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Sarja: | B43630 |
| ripple Current: | 1.41A @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43630E2277M |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43630E2277M000 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | 450 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.062" (27.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 270µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 310 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 310 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP |
| kapasitanssi: | 270µF |