Ostaa B43703B5568M000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 450V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 3.028" Dia (76.90mm) |
| Sarja: | B43703 |
| ripple Current: | 17.2A @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43703B5568M |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43703B5568M000 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 1.248" (31.70mm) |
| impedanssi: | 28 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 4.693" (119.20mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 5600µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 17 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 17 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW |
| kapasitanssi: | 5600µF |