Ostaa B43851K5475M000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 450V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Sarja: | B43851 |
| ripple Current: | 32mA @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | B43851K5475M |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43851K5475M000 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.532" (13.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 4.7µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 45 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 45 Ohm @ 120Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL |
| kapasitanssi: | 4.7µF |