Ostaa B72207S1140K201 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 22V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 19.8V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 24.2V |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Disc 7mm |
| Muut nimet: | 495-2053 S07K14AUTOS2D1 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 16VDC |
| Suurin AC volttia: | 14VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B72207S1140K201 |
| energia: | 0.90J |
| Kuvaus: | VARISTOR 22V 250A DISC 7MM |
| Nykyinen - Surge: | 250A |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 2300pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |