Ostaa B72225S4621K101 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 1000V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 900V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 1100V |
| Sarja: | SuperioR, S25 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Disc 27.5mm |
| Muut nimet: | S25K625E4R12 |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 825VDC |
| Suurin AC volttia: | 625VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B72225S4621K101 |
| energia: | 855J |
| Kuvaus: | VARISTOR 1000V 20KA DISC 27.5MM |
| Nykyinen - Surge: | 20kA |
| Email: | [email protected] |