Ostaa B82720A2301N042 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Koko / Dimension: | 0.560" L x 0.560" W (14.22mm x 14.22mm) |
| Sarja: | B82720 |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | Horizontal, 4 PC Pin |
| Muut nimet: | B82720A2301N 42 B82720A2301N42 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lines: | 2 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B82720A2301N042 |
| Induktanssi @ Taajuus: | 22mH @ 10kHz |
| Impedanssi @ Taajuus: | - |
| Korkeus (Max): | 0.378" H (9.60mm) |
| Suodatintyyppi: | Power Line |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 22mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 300mA DCR 1.5 Ohm (Typ) |
| Kuvaus: | CMC 22MH 300MA 2LN |
| DC-vastus (DCR) (maksimi): | 1.5 Ohm (Typ) |
| Card Paksuus (mm): | 300mA |
| Hyväksynnät: | ENEC, UR, VDE |
| Email: | [email protected] |