Ostaa B82720S2102N40 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Koko / Dimension: | 0.571" L x 0.524" W (14.50mm x 13.30mm) |
| Sarja: | B82720 |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Horizontal, 8 Gull Wing |
| Muut nimet: | 495-5722 495-5722-2 495-5722-ND B82720S2102N 40 B82720S2102N040 B82720S2102N40-ND B82720S2102N40Z99 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lines: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B82720S2102N40 |
| Induktanssi @ Taajuus: | 3mH @ 10kHz |
| Impedanssi @ Taajuus: | - |
| Korkeus (Max): | 0.421" (10.70mm) |
| Suodatintyyppi: | Power Line |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 3mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1A DCR 220 mOhm (Typ) |
| Kuvaus: | COMMON MODE CHOKE 3MH 1A 2LN SMD |
| DC-vastus (DCR) (maksimi): | 220 mOhm (Typ) |
| Card Paksuus (mm): | 1A |
| Hyväksynnät: | - |
| Email: | [email protected] |