Ostaa B82722J2501N021 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Koko / Dimension: | 0.917" L x 0.634" W (23.30mm x 16.10mm) |
| Sarja: | B82722 |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | Vertical, 4 PC Pin |
| Muut nimet: | B82722J2501N 21 B82722J2501N21 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lines: | 2 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 34 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B82722J2501N021 |
| Induktanssi @ Taajuus: | 39mH @ 10kHz |
| Impedanssi @ Taajuus: | - |
| Korkeus (Max): | 1.000" (25.40mm) |
| Suodatintyyppi: | Power Line |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 39mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.12 Ohm (Typ) |
| Kuvaus: | CMC 39MH 500MA 2LN |
| DC-vastus (DCR) (maksimi): | 1.12 Ohm (Typ) |
| Card Paksuus (mm): | 500mA |