Ostaa B82747F4163N1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 440/250V |
| Koko / Dimension: | 2.874" Dia (73.00mm) |
| Sarja: | B82747 |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | - |
| Muut nimet: | 495-5748 B82747F4163N 1 B82747F4163N001 B82747F4163N1-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lines: | 3 |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B82747F4163N1 |
| Induktanssi @ Taajuus: | 2mH @ 10kHz |
| Impedanssi @ Taajuus: | - |
| Korkeus (Max): | 1.575" (40.00mm) |
| Suodatintyyppi: | Power Line |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 2mH @ 10kHz 3 Line Common Mode Choke Chassis Mount 16A DCR 12 mOhm (Typ) |
| Kuvaus: | CMC 2MH 16A 3LN CHAS MT |
| DC-vastus (DCR) (maksimi): | 12 mOhm (Typ) |
| Card Paksuus (mm): | 16A |
| Hyväksynnät: | ENEC, VDE |
| Email: | [email protected] |