Ostaa B84143V0018R230 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Nimellinen DC: | - |
|---|---|
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe vaiheesta): | 520V |
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali): | 300V |
| Jännite - Nimellisjännite: | - |
| päättyminen Style: | Terminal Block |
| Sarja: | B84143 |
| Muut nimet: | B84143V 18R230 B84143V18R230 |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B84143V0018R230 |
| induktanssi: | - |
| Taajuus - käyttö: | 50/60Hz |
| Suodatintyyppi: | Three Phase (Delta) |
| Kuvaus: | LINE FILTER 18A CHASSIS MOUNT |
| nykyinen: | 18A |
| kokoonpano: | Single Stage |
| Hyväksynnät: | cURus |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |