Ostaa BA2903FV-E2 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 2 V ~ 36 V, ±1 V ~ 18 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset (Max): | 7mV @ 5V |
| Tyyppi: | General Purpose |
| Toimittaja Device Package: | 8-SSOPB |
| Sarja: | - |
| Etenemisviive (Max): | - |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 8-LSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Open Collector |
| Muut nimet: | BA2903FV-E2DKR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Elements: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BA2903FV-E2 |
| hystereesi: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Comparator General Purpose Open Collector 8-SSOPB |
| Kuvaus: | IC COMPARATOR DUAL 0.6MA SSOPB8 |
| Nykyinen - Lepovirta (Max): | 1mA |
| Nykyinen - Output (Typ): | 16mA @ 5V |
| Nykyinen - Input Bias (Max): | 0.25µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ): | - |
| Email: | [email protected] |