Ostaa BAS16J,135 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.25V @ 150mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 100V |
| Toimittaja Device Package: | SOD-323F |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 4ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-90, SOD-323F |
| Muut nimet: | 1727-4797-2 568-5996-2 568-5996-2-ND 934060935135 BAS16J,135-ND |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 150°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BAS16J,135 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 100V 250mA (DC) Surface Mount SOD-323F |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 100V 250MA SOD323 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 500nA @ 80V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 250mA (DC) |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 1.5pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |