Ostaa BAS21DWAQ-7 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.05V @ 100mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 250V |
| Toimittaja Device Package: | SOT-353 |
| Nopeus: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q101 |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 50ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -55°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BAS21DWAQ-7 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Array 2 Independent Standard 250V 100mA (DC) Surface Mount 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| diodikonfiguraatiolla: | 2 Independent |
| Kuvaus: | DIODE SW DL 2500V 100MA SOT353 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 100nA @ 200V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode): | 100mA (DC) |
| Email: | [email protected] |