Ostaa BAT30-09P6FILM BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 530mV @ 300mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 30V |
| Toimittaja Device Package: | SOT-666 |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOT-563, SOT-666 |
| Muut nimet: | 497-5548-2 |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 150°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BAT30-09P6FILM |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Array 2 Independent Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount SOT-563, SOT-666 |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| diodikonfiguraatiolla: | 2 Independent |
| Kuvaus: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT666 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 5µA @ 30V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode): | 300mA (DC) |
| Email: | [email protected] |