Ostaa BAT54H,115 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 800mV @ 100mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 30V |
| Toimittaja Device Package: | SOD-123F |
| Nopeus: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOD-123F |
| Muut nimet: | 1727-3569-2 568-3415-2 568-3415-2-ND 934059278115 BAT54H T/R BAT54H115 |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | 125°C (Max) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BAT54H,115 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Schottky 30V 200mA (DC) Surface Mount SOD-123F |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| Kuvaus: | DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD123F |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 2µA @ 25V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 200mA (DC) |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 10pF @ 1V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |