Ostaa BAW101S-7 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.1V @ 100mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 300V |
| Toimittaja Device Package: | SOT-363 |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 50ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Muut nimet: | BAW101S-7DITR BAW101S7 |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -55°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BAW101S-7 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Array 2 Independent Standard 300V 250mA (DC) Surface Mount 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| diodikonfiguraatiolla: | 2 Independent |
| Kuvaus: | DIODE ARRAY GP 300V 250MA SOT363 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 150nA @ 250V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode): | 250mA (DC) |
| Email: | [email protected] |