Ostaa BCV49,135 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 60V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1V @ 100µA, 100mA |
| transistori tyyppi: | NPN - Darlington |
| Toimittaja Device Package: | SOT-89-3 |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q101 |
| Virta - Max: | 1.3W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-243AA |
| Muut nimet: | 1727-5463-2 568-6934-2 568-6934-2-ND 934003660135 BCV49 /T3 BCV49 /T3-ND BCV49,135-ND BCV49135 |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BCV49,135 |
| Taajuus - Siirtyminen: | 220MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 60V 500mA 220MHz 1.3W Surface Mount SOT-89-3 |
| Kuvaus: | TRANS NPN DARL 60V 0.5A SOT89 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 10000 @ 100mA, 5V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 500mA |
| Email: | [email protected] |