Ostaa BFC233810224 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 440V |
| Toleranssi: | ±20% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm) |
| Sarja: | MKP338 1 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 2222 338 10224 222233810224 BC1580 BFC2 338 10224 BFC2 338 10224 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC233810224 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.768" (19.50mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.22µF ±20% Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.22UF 20% 1KVDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 0.22µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |