Ostaa BFC236846225 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 250V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 160V |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.181" L x 0.433" W (30.00mm x 11.00mm) |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 222236846225 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC236846225 |
| Lead Spacing: | 1.083" (27.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.945" (24.00mm) |
| ominaisuudet: | Long Life |
| Laajennettu kuvaus: | 2.2µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polyester, Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 2.2µF |