Ostaa BFC238041333 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 250V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 160V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm) |
| Sarja: | MKP380 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 222238041333 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC238041333 |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| ominaisuudet: | Long Life |
| Laajennettu kuvaus: | 0.033µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD |
| kapasitanssi: | 0.033µF |