BFC238333472
Osa numero:
BFC238333472
Valmistaja:
Angstrohm / Vishay
Kuvaus:
CAP FILM 4700PF 5% 1KVDC RADIAL
Tietolomake:
BFC238333472.pdf
esittely
Ostaa BFC238333472 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating - DC:1000V (1kV)
Voltage Rating - AC:350V
Toleranssi:±5%
päättyminen:PC Pins
Koko / Dimension:0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Sarja:MMKP383
Pakkaus:Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case:Radial
Muut nimet:222238333472
Käyttölämpötila:-55°C ~ 105°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:15 Weeks
Valmistajan osanumero:BFC238333472
Lead Spacing:0.295" (7.50mm)
Korkeus - Istuva (Max):0.512" (13.00mm)
ominaisuudet:-
Laajennettu kuvaus:4700pF ±5% Film Capacitor 350V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Dielectric Material:Polypropylene (PP), Metallized
Kuvaus:CAP FILM 4700PF 5% 1KVDC RADIAL
kapasitanssi:4700pF