Ostaa BFC238642124 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 1400V (1.4kV) |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 500V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | Screw Terminals |
| Koko / Dimension: | 1.319" L x 0.866" W (33.50mm x 22.00mm) |
| Sarja: | MMKP386 |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | Rectangular Box |
| Muut nimet: | 222238642124 |
| Käyttölämpötila: | -50°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BFC238642124 |
| Lead Spacing: | 0.894" (22.70mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.201" (30.50mm) |
| ominaisuudet: | Long Life |
| Laajennettu kuvaus: | 0.12µF ±10% Film Capacitor 500V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 6 mOhm |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.12UF 1.4KVDC SCREW |
| kapasitanssi: | 0.12µF |