Ostaa BFC247934135 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 160V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 100V |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) |
| Sarja: | MKP479 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 222247934135 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC247934135 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.846" (21.50mm) |
| ominaisuudet: | Long Life |
| Laajennettu kuvaus: | 1.3µF ±5% Film Capacitor 100V 160V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 1.3UF 5% 160VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 1.3µF |