Ostaa BQ24703PWR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö (maksimi): | 28V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 24-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Ohjelmoitavat ominaisuudet: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Muut nimet: | 296-37327-2 BQ24703PWR-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Solujen määrä: | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BQ24703PWR |
| liitäntä: | - |
| Vianmääritys: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Charger IC Multi-Chemistry 24-TSSOP |
| Kuvaus: | IC BATT CHARGER CTRLR 24-TSSOP |
| Nykyinen - Lataaminen: | - |
| Latausvirta - Max: | - |
| Akun jännite: | - |
| akku kemia: | Multi-Chemistry |
| Email: | [email protected] |