Ostaa BQ24707RGRR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö (maksimi): | 24V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 20-VQFN (3.5x3.5) |
| Sarja: | - |
| Ohjelmoitavat ominaisuudet: | - |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Muut nimet: | 296-27702-6 |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Solujen määrä: | 1 ~ 4 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BQ24707RGRR |
| liitäntä: | I²C |
| Vianmääritys: | Over Current, Over Voltage, Short Circuit |
| Laajennettu kuvaus: | Charger IC Lithium-Ion 20-VQFN (3.5x3.5) |
| Kuvaus: | IC CHRG MGMT LI+ 1-4CELL 20VQFN |
| Nykyinen - Lataaminen: | Constant - Programmable |
| Latausvirta - Max: | - |
| Akun jännite: | 19.2V (Max) |
| akku kemia: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |