Ostaa BQ500211RGZR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 48-VQFN (7x7) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 110°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BQ500211RGZR |
| Laajennettu kuvaus: | Wireless Power Transmitter PMIC 48-VQFN (7x7) |
| Kuvaus: | IC WIRELESS PWR TX 48VQFN |
| Nykyinen - Supply: | 52mA |
| Sovellukset: | Wireless Power Transmitter |
| Email: | [email protected] |