Ostaa BZW04-10 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 10.2V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 16.7V |
| Jännite - erittely (min): | 11.4V |
| Yksisuuntaiset kanavat: | 1 |
| Tyyppi: | Zener |
| Toimittaja Device Package: | DO-15 |
| Sarja: | BZW04, TRANSIL™ |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 400W |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BZW04-10 |
| Kuvaus: | TVS DIODE 10.2VWM 21.7VC DO15 |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 24A |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 1550pF @ 1MHz |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |