Ostaa BZW04-48RL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 47.8V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 77V |
| Jännite - erittely (min): | 53.2V |
| Yksisuuntaiset kanavat: | 1 |
| Tyyppi: | Zener |
| Toimittaja Device Package: | DO-15 |
| Sarja: | BZW04, TRANSIL™ |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 400W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Muut nimet: | 497-4188-2 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BZW04-48RL |
| Kuvaus: | TVS DIODE 47.8VWM 100VC DO15 |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 5.2A |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 320pF @ 1MHz |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |