Ostaa C0603C160C3GACTU BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 25V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±0.25pF |
| Paksuus (Max): | 0.034" (0.87mm) |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Sarja: | C |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Muut nimet: | C0603C160C3GAC C0603C160C3GAC7867 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount, MLCC |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | C0603C160C3GACTU |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Low ESL |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 16pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 16PF 25V NP0 0603 |
| kapasitanssi: | 16pF |